Ehok 2017 tamamlandı

2017 yılı Ege-Hematoloji kongresi İzmir, eşme, Radisson Blu Resort & Spa Hotel de tamamlandı.,,

Değerli Meslektaşlarımız,

 Sizleri 3. Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi’ ne davet etmekten dolayı onur duyarız. Kongremizde gerçekleştirilecek panel, konferans, olgu ve karşıt görüş tartışmalarının yer alacağı workshoplar, sözel ve poster bildiriler ile gelişim, değişim ve yenilikleri tartışma olanağı bulacağımıza inanıyoruz.

 Alanında deneyimli ve uzman meslektaşlarımız, güncel gelişmelerin yanı sıra bilgi ve deneyimlerini yine ve yeniden bizlerle paylaşabileceklerdir.  Ortak oturumlar ile interaktif paylaşımların da olacağı bu kongre aynı zamanda meslektaşlarımızla bir araya gelme imkanı verecek ve keyifli bir ortam sağlayacaktır.

Bizimle birlikte bu düşünceleri ve heyecanı paylaşan tüm meslektaşlarımızı, “Ege Hematoloji Onkoloji Derneği” olarak 17 – 19 Mart 2017tarihlerinde İzmir, Çeşme, Radisson Blu Resort & Spa Hotel’ de gerçekleştireceğimiz kongremize ve baharı İzmir’de beraber karşılamaya davet ediyoruz.

 “17-19 Mart 2017 tarihini şimdiden takvimlerinize işaretlemeyi unutmayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.